Blanco Öztiryakiler Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ VE ANA FAALİYETLERİ
Gerek ev tipi gerekse endüstriyel mutfakta dünyaca ünlü iki marka - BLANCO ve ÖZTİRYAKİLER Türkiye pazarında ve komşu ülkelerde Alman teknolojisi ve Know-How'ı ve Türk girişimciliği ve tecrübesi ile kaliteli ürün ve hizmeti birlikte sunmak amacıyla Joint Venture anlaşması yapmış ve Mayıs 1998 Blanco Öztiryakiler Anonim Şirketini kurmuşlardır. Şirket merkezi İstanbul-Büyükçekmece Hadımköy Yolu üzerinde olup, Ankara ve İzmir' de bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Şirket mevcut bölgesel satış ve pazarlama birimleri yanısıra yurt çapında bayilik sistemi ve ayrıca büyük market zincirleri ile tüketiciye ürün ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır. İspanya, Ukrayna, Bulgaristan ve diğer komşu ülkelere ihracatı bulunan Blanco Öztiryakiler A.Ş. konusundaki uzmanlığı ve beğeni kazanmış ürün kalitesi ile dünyaca ünlü bazı markalarla da iş birliğini başarı ile yürütmektedir.

Şirket ortaklarından BLANCO GmbH, 1925 Yılında Almanya'nın Oberderdingen şehrinde kurulmuş ve 80 yıldır Alman kalitesi ile özdeşleşmiş bir tarih ve geleneğe sahip bir dünya markası olarak endüstriyel ve ev tipi mutfak ürünlerini 120 ülkeye sunmaktadır.

Diğer şirket ortağı ÖZTİRYAKİLER Grubu ise 1935 yılından günümüze ülkemizde ve 100 den fazla ülkede profesyonel ve ev tipi mutfak gereçlerini başarı ile sunmaktadır. Merkezi İstanbul Hadımköy olan gruba bağlı 11 şirket, 7 ana mağaza ve bayilik sistemi ile tüm yurtta satış ve satış sonrası hizmeti yanısıra hem yurt içi hem yurt dışında anahtar teslim proje bazında faaliyetlerini yürütmektedir.

PERA eviyeler ÖZTİRYAKİLER A.Ş. alt yapısı sayesinde Mayıs 1999 dan beri PERA modelleri olarak tüketiciye sunulmaktadır. Halen 10 ana model olarak pazarda önemli yer tutan PERA model paslanmaz çelik eviyelerimiz tüketici beğenisi ve takdirini kazanmıştır. Ayrıca şirketimiz Nisan 2001' de PERAORIENT adıyla Türkiye'de ilk kez 1.5 gözlü damlalıklı yerli eviye üretmiş olmanın haklı gururunu da yaşamaktadır.

Vizyonumuz; estetik, fonksiyonellik ve çağdaşlığı simgeleyen ürünlerimizi öncelikli olarak bu ülkede yaşayan insanımızın mutfağında ihtiyaçlarını azami düzeyde karşılayabilecek bir performansla sunarak kendilerine huzur ve güven duydukları bir ürünü kullanma zevkini ve her an hizmete hazır olduğumuz hissini yaşatmaktır.

Misyonumuz: insan ilişkilerini daima ön planda tutan, ürün ve hizmeti zamanında ve en iyi şekilde yerine getirme prensibinden asla ödün vermeyen bir ekip anlayışıyla tüketici beklentilerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan çözümler üretmek, yenilik ve gelişmelerde öncülük yaparak varlığımızı hissettirmek ve sektörümüze katkı sağlamaktır.

Merkez Adresi: Cumhuriyet Mah., eski Hadımköy Yolu, No:4/1 Büyükçekmece, 34900 İSTANBUL
Telefon: 0212 886 57 13 ( pbx)
Faks : 0212 886 57 21

Ankara Ofis Adresi : Turan Güneş Bulvarı, 91.Sokak, No. 9 / 17-18, Çankaya, Ankara
Telefon: 0312 440 11 00 ( pbx)
Faks : 0312 440 81 18

İzmir Ofis Adresi: Akçay cad., Ali Mütevellioğlu, İş merkezi, No. 9 / 4, Gaziemir, İzmir
Telefon: 0232 265 54 54 ( pbx)
Faks : 0232 265 28 22

Web Adresi :
www.blanco.com.tr , www.peramutfak.com.tr
E-Posta Adresi : info@blanco.com.tr , info@peramutfak.com.tr

Blanco Germany Öztiryakiler Blanco insinkerator

Fiyatlarımız TL cinsinden olup %18 KDV dahildir. Liste fiyatları tavsiye edilen parekende satış fiyatlarıdır. Sevk tarihindeki KDV ve vergi oranlarındaki değişiklikten dolayı gelebilecek yeni vergiler aynen yansıtılır.BLANCO ÖZTİRYAKİLER MUTFAK DONANIM SAN. VE TİC. A.Ş. önceden haber vermeksizin ürün özelliklerinde ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

info@peramutfak.com.tr