Öztiryakiler Şirket Profili

 

Yusuf KenanOZTiRYAKi.jpg
Yusuf Kenan ÖZTİRYAKİ
Tahsin Öztiryaki
Tahsin ÖZTİRYAKİ
ÖZTİRYAKİLER, 83 yıllık bir geçmişi ve mutfak ekipmanları ve endüstriyel mutfak konusunda güçlü alt yapısı ve 100 den fazla ülkeye yaptığı ihracatı ile tanınan saygın kuruluşlardan biri olarak faaliyet göstermektedir. İlk olarak 50 m2'lik atölye ile faaliyet gösteren kurum, şimdiki faaliyetlerinin başladığı yere 1970'lerde gelmiştir.

Bu gelinen yerde çok hızlı bir değişim ve ilerleme sürecine girilmiştir. Bir yandan üretim kapasitesi arttırılırken bir yandan ek binalar inşa edilmiştir. Şu anda 120.000 metrekare kapalı alanda fabrikaya sahip, 11 Grup şirketi ve 7 fabrika satış mağazası, yurt çapında bayileri ve yaygın satış sonrası servis bölümüyle kesintisiz hizmet vermektedir. Grubun ayrıca Kazakistan, Kıbrıs ve Rusya’da yurt dışı ofis ve yine Rusya’da üretim tesisi bulunmaktadır. Grup bünyesinde yaklaşık 1100 çalışana iş olanağı sağlanmaktadır.

 Bünyesinde faaliyet gösteren şirketler ve satış mağazalarının yanında Mutfak Ekipman İthalatı ve satışı yapılmaktadır. Şirketin üretim konusu dışında faaliyet gösterdiği konulardan biri de paslanmaz çelik alım-satımıdır. Üretilmekte olan başlıca ürün grupları, bulaşık makineleri, mikserler, hamur yoğurma makineleri, chafing dish, evyeler, gastronom küvetler, ev tipi ve silindirik tencereler, sıcak-soğuk servis bankoları, hamburger kaydırma, bains marie, sanayi tipi buzdolapları, kuzineler, fırınlar v.s.'dir.

ÖZTİRYAKİLER'in imalat makinelerinin bir çoğu kendi bünyesinde ve kendi çalışanları tarafından imal edilmektedir. Pazar payının %60'ı ihracat olan ÖZTİRYAKİLER, Avrupa ülkelerinin tamamına yakın bir bölümü, Rusya, Arap ülkeleri, Kuzey Afrika ve Amerika'ya ihracat yapmaktadır. Yurtiçi satışlarda ise, Askeri kurumlara, Kamu İktisadi Teşekkülleri'ne yarı resmi kuruluşlara ihale yolu ile satışın yanında, toptan ve perakende satıcılar, farikalar, oteller, restaurantlar, fast-food zincirleri ve muhtelif işyerleri hitap edilen başlıca müşteri gruplarıdır.

Kusursuz, kaliteli üretim yapmayı, dünya piyasasında rekabet edecek sistematik bir yapıyı oluşturmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda K-Q, TSE - ISO - EN 9000 - TÜVCERT - ISO-9001 - AQAP-120 Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi, TSEK, TÜVYS Product Service EUROPEAN GAS STANDARD 0085 ve benzer belgelerini alarak bu hedefini gerçekleştirmiştir.
Blanco Germany Öztiryakiler Blanco insinkerator

Fiyatlarımız TL cinsinden olup %18 KDV dahildir. Liste fiyatları tavsiye edilen parekende satış fiyatlarıdır. Sevk tarihindeki KDV ve vergi oranlarındaki değişiklikten dolayı gelebilecek yeni vergiler aynen yansıtılır.BLANCO ÖZTİRYAKİLER MUTFAK DONANIM SAN. VE TİC. A.Ş. önceden haber vermeksizin ürün özelliklerinde ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

info@peramutfak.com.tr