Kapat
Satış Noktalarımız İçin Lütfen Formunu Doldurun..
Teşekkürler! Mesajınız gönderildi. Yakında size geri döneceğiz!
Hata! Form gönderilirken bir hata oluştu. Yenileyin ve tekrar gönderin.
Kapat
Kullanıcı Adı ve Şifre
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz..

Şirket Profilimiz

Gerek ev tipi gerekse endüstriyel mutfakta dünyaca ünlü iki marka - BLANCO ve ÖZTİRYAKİLER Türkiye pazarında ve komşu ülkelerde Alman teknolojisi ve Know-How'ı ve Türk girişimciliği ve tecrübesi ile kaliteli ürün ve hizmeti birlikte sunmak amacıyla Joint Venture anlaşması yapmış ve Mayıs 1998 Blanco Öztiryakiler Anonim Şirketini kurmuşlardır. 22 yıllık ortak girişimin Türk ortakları- Öztiryakiler Ailesi, 2019 Ekim ayı içerisinde Blanco firmasına ait tüm hisseleri devralmış ve bu tarihten itibaren Şirket, hisselerin %100’ ünün Türk ortaklara ait olmak üzere ÖZTİRYAKİLER MUTFAK DONANIMI SAN. TİC. A.Ş. adlı yeni unvan ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket Merkezi İstanbul-Büyükçekmece Hadımköy Yolu üzerinde olup, Ankara ve İzmir' de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Şirket mevcut bölgesel satış ve pazarlama birimleri yanısıra yurt çapında bayilik sistemi ve ayrıca büyük market zincirleri ile tüketiciye ürün ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır. Azerbaycan, Makedonya, Kıbrıs, Irak, Gürcistan ve diğer komşu ülkelere ihracatı bulunan Şirket, konusundaki uzmanlığı ve beğeni kazanmış ürün kalitesi ile dünyaca ünlü bazı markalarla da iş birliğini başarı ile yürütmektedir.

Türk ortakların sahip olduğu ÖZTİRYAKİLER Grubu ise 1958 yılından günümüze ülkemizde ve 100 den fazla ülkede profesyonel ve ev tipi mutfak gereçlerini başarı ile sunmaktadır. Merkezi İstanbul Hadımköy olan ve gruba bağlı alt firmalar, 7 ana mağaza ve geniş bayilik sistemi ile tüm yurtta satış ve satış sonrası hizmeti yanısıra hem yurt içi hem yurt dışında anahtar teslim proje bazında faaliyetlerini yürütmektedir. Ekim 2019 da profesyonel soğutucu imalatında dünya markası olan Japon “Hoshizaki Corporation” firmasının Öztiryakiler Madeni eşya San. Tic. A.Ş. hisselerinin %28,6 ‘nı satın alarak Gruba ortak olması bu sektörde yılın en önemli ortak girişimi olarak tarihe geçmiştir.

Şirketimizin lokomotif ürünlerini üreten ve yine bir dünya markası olan Alman BLANCO GmbH şirketi ise 1925 yılında Almanya'nın Oberderdingen şehrinde kurulmuş ve 95 yıldır Alman kalitesi ile özdeşleşmiş bir tarih ve geleneğe sahip olarak endüstriyel ve ev tipi mutfak ürünlerini 120 ülkeye sunmaktadır.

PERA eviyeler ÖZTİRYAKİLER A.Ş. alt yapısı sayesinde Mayıs 1998 den beri tüketiciye sunulmaktadır. Klasik ve modern onlarca evye modeli, armatürler, ankastre fırınlar, ocaklar, davlumbaz-aspiratörler ve mikro dalga fırınları ile pazarda önemli bir yer tutan PERA modelleri, tüketici beğenisi ve takdirini kazanmıştır.

Şirketimiz ilave olark, dünyanın en güvenilir ve kaliteli çöp öğütücü markasının üreticisi EMERSON-InSinkErator Division firması ile 2014 yılında Distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. ISE markalı 4 model çöp öğütücüsü ve sıcak su sistemi ve ona uygun 2 model armatür çeşidi ile hizmet verilmektedir.

Pera Mutfak

4
Bölge Müdürlüğü
118
Satış Sonrası Servis
400 +
Bayi
Öztiryakiler Logo
Blanco Logo
İnsinkreator Logo
Elica Logo